Fundacja DOM Dbamy o Młodych, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław, tel. 71 307 16 36

WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM

 

WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM
Programy dla firm

 

Do 10% od podstawy podatku

Firma ma możliwość odliczenia darowizny do 10% od podstawy podatku. Darowiznę można przekazać poprzez wypełnienie prostego formularza oraz odesłanie go pocztą na adres:

Fundacja DOM – Dbamy o Młodych
ul. Legnicka 65,
54-206 Wrocław

albo na adres e-mail:

m.zielinska@fundacjadom.org

tel.kom. 730 695 788 

 PAYROLL dla firm

Program Payroll to bardzo prosta i skuteczna forma pomocy. System umożliwia wsparcie wartościowych inicjatyw społecznych, poprzez systematyczne przekazanie części Swoich wynagrodzeń na rzecz Naszej Fundacji.

W ramach programu, co miesiąc określona przez pracownika kwota lub końcówka jego wynagrodzenia zostaje potrącona przez pracodawce i przekazana na aktualne cele Fundacji DOM.

Program Payroll daje pracownikom możliwość skorzystania z ulg podatkowych od przekazywanych darowizn.

 

Projekt „Punkt Uśmiechu”

Punkt Uśmiechu to cykl jednodniowych akcji pod hasłem „Marzenia małe i duże”. Firmy, które biorą udział w projekcie wspierają podopiecznych Fundacji DOM, przekazując 10% od obrotu w wybranym wcześniej dniu.

Projekt skierowany jest do właścicieli kawiarni, lokalów gastronomicznych, sklepów i innych miejsc, w których oblicza się wartość dziennego utargu.

Nasza Fundacja dysponuje również puszkami, do których mogą być zbierane datki oraz napiwki na terenie lokalów. Czasami parę drobnych pozwala Nam spełniać marzenia podopiecznych!

Program „Daj szansę”

Akcja ta jest skierowana do firm w oparciu o program „DOMINO”. Jest to kompleksowy program skierowany do dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz podopiecznych domów dziecka.

Program zakładka wszechstronny rozwój osobisty młodych ambitnych osób, a jego celem jest wyrównanie szans edukacyjnych i społecznych a w konsekwencji pewny start w przyszłość.

Zapraszamy do współpracy firmy, które będą mogły dać pracę wychowankom opuszczających domy dziecka, zapewnić im niezbędne szkolenia oraz kursy zawodowe.

Wolontariat pracowniczy

Właściciele firm odpowiedzialnych społecznie coraz częściej organizują wolontariat, do którego zachęcają swoich pracowników. Chętni pracownicy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności na rzecz powstałej inicjatywy.

Firmy we współpracy z Fundacją DOM – Dbamy o Młodych, realizują projekty, w których wkład strony biznesowej wykracza daleko ponad wsparcie finansowe.

 

 

 

 

NASI PARTNERZY
Twoja firma również może znaleźć się w tym gronie!

 

Facebook